Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Testi i Mobilit Sonim XP1

Testi i Mobilit Sonim XP1

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Testi i Mobilit Sonim XP1 prej Tue Feb 12 2008, 09:55

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Nje mobil i ri emri i ti SONIM XP1 duke bere test i cili nuk thehet fare i izoluar nga uji etj per me shume shikoni video


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi