Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime Pavarsin e Kosoves

Urime Pavarsin e Kosoves

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime Pavarsin e Kosoves prej Sun Feb 17 2008, 06:34

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Nė Shekuj Me Rradhe Populli Kosovarė Dhe Mbarė Shqiptare Kudo qe Jan Kishte Dėshire Shume te Madhe qe Kosova te Jetė Shtet Sovran I Pamvarur,Tė Gjitha Sakrificat, Vuajtjet,Vrasjet ,Burogsje,Izolime,Maltretime Etj…!! Vuajtjet Mendore Dhe Fizike Populli i Kosovės i Zavendsoje Duke e Realizuar Dhe Arritur Qellimin e Vetė Qė Kosova te Jetė Shtet I Pamvarur! Ju Uroj Te Gjithe Shqiptareve Kudo Qe Ndodhen Nga Zemra Pavaresin e Kosovės.!Me Ketė Mesazh Forumi aLbdiGitaL.Net Ju Uron Tė Gjithė Shqiptareve Urime Pavaresin e Kosovės


Forumi Albdigital


Me Respekt:

Stafi aLbDiGitaL-HomeEdituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Feb 18 2008, 03:04, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Urime Pavarsin e Kosoves prej Sun Feb 17 2008, 12:57

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gezuar te Gjithe Shqiptareve kudo qe ndodhen Pavaresin e Kosovės Shteti me i Ri ne Botė Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!URIME PAVARSIN KOSOVĖ

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Urime Pavarsin e Kosoves prej Mon Feb 18 2008, 03:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gezuar Kosova!!!!!

17 Shkurti,nje date Historike per gjithe shqipetaret,jo vetem per kosoven,mbetet si kryedate dhe eshte frut i sakrifices te popullit shqiptare per liri dhe pavarsi ,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Urime Pavarsin e Kosoves prej Mon Feb 18 2008, 11:25

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Urime te perzemerta te gjithe Shqiptareve ,ta gezojm pavaresin e KOSOVES!


cheersEdituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Feb 19 2008, 05:28, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Gezuar Pavarsin e Shteti me te ri prej Tue Feb 19 2008, 03:51

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
Gezuar gjithėve Shqiptarve Shtetin me Te ri ne Bot, dhe tash Kosovaret duhet Ti tregojn Botes se me te Vertet ne Dijm te Mbajm Shtet, dhe tash etutje ti Permbledhim Punes..

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

6Normal Re: Urime Pavarsin e Kosoves prej Tue Mar 18 2008, 02:06

GoNi2

avatar
V.I.P
V.I.P
edhe prej mu nisoj urime,se u kry nje amanet i lonun Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi