Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Vojislav Kostunica humb 1 milion euro

Vojislav Kostunica humb 1 milion euro

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ngjites Vojislav Kostunica humb 1 milion euro prej Sun Feb 17 2008, 12:55

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kėto ditė, nė kuizin e famshėm: 'KUSH DĖSHIRON TĖ BĖHET MILIONER', tė mbajtur nė Sėrbi, morri pjesė edhe kryeministri sėrb Vojislav Kostunica. Ai arriti, deri nė pyetjen e fundit, ku nė lojė ishin 1 milion euro, por fatkeqėsisht ai gaboj nė pėrgjigjen e fundit, edhe pse e kishte tepėr tė lehtė pėr t'a qėlluar.

Shiko imazhin e kuizit, ėshtė nė gjuhėn serbe, pėr ato qė se kuptojnė, do tė ketė pėrkthim.

Shiko profilin e anėtarit

2Ngjites Re: Vojislav Kostunica humb 1 milion euro prej Sat Mar 08 2008, 13:30

Tina


Antar/e
Antar/e
hehehe shum mir paska bo qe ka humb Very Happy

Shiko profilin e anėtarit

3Ngjites Re: Vojislav Kostunica humb 1 milion euro prej Sun Mar 09 2008, 05:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahaaha
ketu vrehet naiviteti sllav SmileSmileSmile
ato te humbur e te fundosur jan,,,,qenkan ne gjendje te mjerushme Razz
nejse,jo shume tragjike per kete Mortajen qe ka humb te hollat,se i vjedh me pas nga populli Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

4Ngjites Re: Vojislav Kostunica humb 1 milion euro prej Sun Mar 09 2008, 11:41

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
LuNa shkruajti:ahahahaaha
ketu vrehet naiviteti sllav SmileSmileSmile
ato te humbur e te fundosur jan,,,,qenkan ne gjendje te mjerushme Razz
nejse,jo shume tragjike per kete Mortajen qe ka humb te hollat,se i vjedh me pas nga populli Smile
kur te humb koken e veht ajo eshte tragjike Luna Very Happy

megjithse interesante qenka suzi te lumte


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi