Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » Flamuri i Ri i Kosovės

Flamuri i Ri i Kosovės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Flamuri i Ri i Kosovės prej Mon Feb 18 2008, 02:31

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


U zbulua Flamuri i Ri i Kosovės - Gjashtė Yje dhe Harta e Kosovės mbi ngjyren e kaltert.
Menjeher pas shpalljes se Pavarėsis se Kosovės ne Parlamentin e Prishtines u miratua edhe flamuri e ri trengjyrėsh i Kosovės. Flamuri ėshtė i kaltėr me hartėn e Kosovės me ngjyren e verdhė nė mes, ndėrsa mbi hartėn e Kosovės janė edhe gjashtė yje pesė rremash nė ngjyrė tė bardhė.Edituar pėr herė tė fundit nga Tini nė Mon Jun 09 2008, 15:08, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Flamuri i Ri i Kosovės prej Mon Feb 18 2008, 03:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gjashtė yje nė njė sfond blu si gjashtė komunitetet qė bashkėjetojnė nė shtetin e ri tė Kosovės e tė projektuar drejt ngjyrės blu tė Bashkimit Europian. Ky ėshtė flamuri qė do tė zėrė brenda pak ditėsh vendin e tij nė listėn e gjatė tė flamujve botėrorė

e gezofshi !!!!!!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi