Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » SHBA njeh Pavarėsine e Kosovės

SHBA njeh Pavarėsine e Kosovės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal SHBA njeh Pavarėsine e Kosovės prej Mon Feb 18 2008, 03:02

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
18.02.2008SHBA njohin shtetin e ri tė Kosovės. Afirmimi ka ardhur nga presidenti Xhorxh Bush i cili ka deklaruar nga Afrika pėr tv NBC se “kosovarėt tashmė janė tė pavarur”.
Presidenti amerikan ka thėnė mė tej se do tė ndjeke zhvillimet e ngjarjeve nė rajon, duke shtuar se ai ka qenė gjithnjė pėr pavarėsine e Kosovės. Lajmi i deklaratės sė Bush u konfirmua nga BBC dhe ANSA.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi