Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Zbulo,cfar feste preferon

Zbulo,cfar feste preferon

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Zbulo,cfar feste preferon prej Tue Feb 19 2008, 01:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Party time

Zbulo se cila lloj feste tė shkon mė tepėr, cili ėshtė look-u i pėrshtatshėm, si dhe personi ideal pėr tė kaluar sa mė mirė. Tė gjitha kėto, sipas shenjės suaj tė horoskopit.
Shenjat e zjarrit Dashi, Luani dhe Shigjetari
Je njeri i qejfit, gjithė pasion dhe entuziazėm. Dėshiron tė jesh pėrherė me njerėz pėrreth dhe ndihesh rehat nė njė festė tė madhe. Shpesh edhe rrėmbehesh, por kjo ėshtė karakteristika jote, qė i bėn pėr vete njerėzit.Festa perfekte: Njė superfestė, me gjithė shoqėrinė tėnde, ku do tė jepet mundėsia “tė shpalosėsh” veten. (Njė mbrėmje karaoke ose njė konkurs kėrcimi).Look-u i duhur: Shumėngjyrėsh dhe ngjyrat ju japin jetė, por edhe ju shkojnė. Jeni person qė guxoni edhe nė veshje.Muzika: Disco music tė viteve 70, muzikė e gėzueshme dhe e kėrcyeshme.Personi ideal: Qė tė kaloni mirė, keni nevojė pėr njė person tė ngjashėm me ju, tė gėzueshėm, gjitha pasion, me energji tė pashtershme dhe qė ėshtė gati pėr gjithēka.
Shenjat e tokėsDemi, Virgjėresha dhe Bricjapi
Person i llastuar, e ndėrron shpesh gjendjen tėnde tė humorit dhe vėshtirė se tė bien nervat. Tė duhet kohė pėr t’i besuar njerėzit dhe, vetėm pasi i ke njohur mirė, u hapesh pėr gjėrat e tua.Festa perfekte: Njė festė nė njė shtėpi tė miqve tė tu, me persona qė njeh dhe qė mund t’u besosh lehtė. Tė pėlqejnė lojėrat nė grup, sidomos ato qė tė japin rastin tė jesh ēift me dikė.Look-u i duhur: Thjesht dhe asnjėherė shumė provokues. Nuk tė pėlqen tė ndihesh nė siklet prej veshjes.Muzika: E tipit pop, funky.Personi ideal: Njė person i ēmendur dhe i papėrmbajtshėm do tė tė bėnte tė largoheshe me vrap. Mė mirė tė zgjedhėsh njė person tė qetė, tė ndjeshėm dhe romantik, qė mund tė jetė pjesė e shoqėrisė tėnde.
Shenjat e ujitGaforrja, Akrepi dhe Peshqit
Tė shkujdesur e tė gėzuar, por, thellė-thellė, tė ndjeshėm. Mjafton tė ndodhė, qoftė edhe njė gjė e vogėl, dhe mbyllesh nė vetvete e merr fund festa pėr ty. Prandaj, mirė do bėsh tė zgjedhėsh shoqėrinė e duhur, e cila nuk do tė bėjė surpriza.Festa perfekte: Nė njė disko ose buzė detit. E rėndėsishme pėr ty ėshtė shoqėria. Tė pėlqen tė ndihesh pjesė e njė shoqėrie tė dashur dhe tė bashkuar.Look-u i duhur: Tė shkojnė veshjet sportive, por mund tė vishesh edhe nė mėnyrė tė tillė, qė tė dukesh seksi.Muzika: Muzika mė e ēmendur techno ose ritmet latino-amerikane. Tė pėlqen tė kėrcesh pa pushim dhe muzika tė shkon me energjinė tėnde.Personi ideal: Duhet tė jetė romantik dhe i ndjeshėm, ashtu si ty, por edhe tė jetė i gatshėm tė tė ndjekė nga njėra festė nė tjetrėn.
Shenjat e ajritBinjakėt, Peshorja dhe Ujori
Je e paparashikueshme, argėtuese dhe seksi e me njė mėnyrė tė veēantė; ajo qė do ėshtė tė tėrheqėsh vėmendjen e tė gjithėve. Kujdesesh gjithmonė sesi vishesh, si lėviz e ēfarė thua. Ėshtė si tė prezantosh shoun tėnd, i cili ka nevojė pėr publik.Festa perfekte: Tė pėlqejnė vendet qė janė plot jetė, sidomos nė vende tė hapura, ku mund tė njohėsh njerėz tė rinj.
Look-u i duhur: Elegant, sipas rastit. Ndonjėherė mjafton njė detaj ose njė aksesor, qė tė tė bėjė tė veēohesh nga tė tjerėt.
Muzika: Qė nga dance e deri tek pop dhe techno. Mjafton tė ketė ritėm.
Personi ideal: Duhet tė ketė parasysh dėshirėn tėnde, pėr tė qenė e para nė gjithēka. Kėshtu qė mund tė jetė njė tjetėr person i njė shenje tė ajrit.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi