Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » 17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj

17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal 17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj prej Mon Feb 25 2008, 05:39

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Njė webmastere 17 vjeēare e quajtur Ashley Qualls ka bėrė buje ne botėn e internetit dhe me gjerė pėr suksesin qe ka pasur dhe ka me faqen e saj tė internetit duke fituar njė shumė te jashtezakonshme parash muaj pas muaji. Faqja quhet Whateverlife.com dhe ka te beje me pamje dhe gjėra te tjera nė lidhje me MySpace dhe ėshtė tepėr popullore duke pasur 7 milione vizita unike ne muaj dhe 60 milione faqe te shikuara, gjė qe kembehet dhe ne shumen e madhe te parave qe fitohen ēdo muaj duke perdorur Adsense dhe ValueClick.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi