Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Albumi Fotografik » Revy Mode Bora Balaj

Revy Mode Bora Balaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Revy Mode Bora Balaj prej Thu Feb 28 2008, 05:18

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
PER PAVARSIN ME DATEN 26.02.2008 U MBAJT NJE REVY MODE NE HOTEL PASHTRIK NE GJAKOV KU ISHIN SHUM TE FTUAR.
SHIKONI FOTOT E SFILATES :Edituar pėr herė tė fundit nga MissAdelina nė Sun Mar 02 2008, 03:19, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : IT WAS THE SAME PHOTO 2 TIMES)

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Revy Mode Bora Balaj prej Thu Feb 28 2008, 05:30

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore


Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi