Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Para dhe Pas Marteses!!!!

Para dhe Pas Marteses!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Para dhe Pas Marteses!!!! prej Mon Mar 10 2008, 00:25

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Para Martesės - - -

Ai: Ah,,, me ne fund. Mezi po prisja.


Ajo: A do qe te iki?Ai: Jo! As qe te te shkoje ne mendje.Ajo: A me do?Ai: Sigurisht! Gjithmone e me shume!Ajo: A me ke tradhetuar ndonjehere?Ai: Jo! C'eshte kjo pyetje?Ajo: A do te me puthesh?Ai: Sa here te me jepet shansi!Ajo: A do te me qellosh ndonjehere?Ai: Je e ēmendur! Une nuk jam ai lloj njeriu!Ajo; A mund te kem besim tek ty?Ai: PO.Ajo: Zemer!Pas martese - - - thjesht, lexo nga fundi ne fillim te tekstit.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi